واش مبل

شستشوی انواع مبل با دستگاه در محل

تماس شبانه روزی

53 16 383 0919

آدرس دفتر ما

تهران

مبل شویی در منزل تهران با دستگاه

دسته بندی مقالات

مبل شویی در منزل تهران با دستگاه
2163
اکتبر 18, 2022
واش مبل

مبل شویی در منزل تهران با دستگاه بهترین روش شستن مبل می باشد که به نسبت سایر روش ها دارای مزایای بی شماری می باشد. آلودگی مبل ها هر چند وقت یکبار بر اثر عوامل مختلف صورت می گیرد. که ظاهر ناپسند و آلوده مبل ها می تواند تاثیر مخربی در نحوه دیده شدن دکوراسیون و محیط داشته باشد. بنابراین افراد به دنبال روشی ساده و بی دردسر برای تمیزی مبلمان هستند. واش مبل امکان تمیزی مبلمان در کمترین زمان ممکن را برای تهرانی های عزیز فراهم آورده است.

شستشوی مبل در منزل تهران بدون نیاز به جابجایی مبلمان و پرداخت هزینه های اضافی، خدمتی از واش مبل است. که برای تمام نقاط تهران انجام می شود. فاصله شما تا پاکیزگی مبلمان خود تماس با واش مبل است. این فرصت را از دست ندهید.

شستشوی مبل در منزل تهران

به صورت کلی چیدمان منازل امروزی به دو دسته تقسیم خواهد شد. یکی خانه های سنتی که از فرش و بالشت های مختلف برای نشیمن استفاده می کنند و دیگری نیز خانه های مدرن با استفاده از مبلمان در کنار فرش و موکت. که با توجه به پیشرفت در مسائلی همچون توجه به دکوراسیون داخلی و طراحی خانه های مدرن، می توان گفت که استفاده از مبل بیشتر است. با توجه به تقاضای بالای خرید مبل، انواع مبلمان با جنس و الیاف مختلف در طرح های متنوع وجود دارند. که افراد برای استفاده در هر محیطی، با توجه به کاربری محیط و نوع نیاز نسبت به خرید مبل مورد نظر خود اقدام می کنند.

خشکشویی مبل در منزل تهران

علاوه بر خانه ها، استفاده از مبل در محیط های اداری، خدماتی، درمانی، بهداشتی، تفریحی، ورزشی و … نیز نمود پیدا کرده. به طوری که می توان گفت استفاده از مبلمان راحت جای استفاده از صندلی های سفت و نامناسب در محیط های مختلف را گرفته است. موردی که بعد از خرید مبل مورد توجه می باشد، پاکیزه نگه داشتن آن است. که بدلیل استفاده از مبلمان بصورت مداوم، امکان آلوده شده آن بسیار زیاد است. اما راه چاره برای تمیزی چیست؟ شستشوی مبل با دستگاه در منزل تهران می تواند روش خوبی برای شستشوی مبلمان باشد. تا مبلمان شما از هر گونه آلودگی به دور باشند.

مبل شویی در تهران واش مبل

ابداع روش خشکشویی مبل در خانه تهران با دستگاه توانسته است دغدغه تمیزی مبلمان را از دوش افراد بردارد. مزایای این روش نسبت به سایر روش های شستشو سبب شده است تا افراد این شیوه شستن را بیشتر مورد پسند قرار دهند. مجموعه واش مبل به عنوان شرکتی با سابقه و فعال در سطح تهران و کرج، خدمات مبل شویی در منزل تهران با دستگاه و مواد شوینده نانو را بر عهده دارد. که علاوه بر ارائه خدمات شستن مبل در محل تهران، خدمات دیگری همچون شستشوی موکت در خانه تهران و انواع مبلمان دیگر همچون فرش و … نیز را می پذیرد.

بهترین مبل شویی تهران

این مجموعه متشکل از افراد متخصص در زمینه ارائه خدمات منزل با سابقه کار چندین ساله می باشد. تمامی پرسنل شرکت دارای سابقه کار بالای سه سال هستند. بکارگیری تخصص در کنار تجربه چندین ساله و استفاده از دستگاه های آلمانی و مواد شوینده نانو قدرتمند، امکان ارائه خدماتی بی نظیر را برای واش مبل فراهم کرده است. در هر کجای تهران و کرج که باشید برای دریافت خدمات می توانید با مجموعه ما در تماس باشید.

مبل شویی در خانه تهران

با توجه به مزایای روش شستشن مبل در خانه تهران، کمتر کسی وجود دارد که از شستن مبلمان با استفاده از این روش اطلاع نداشته باشد. مشغله کاری افراد در کنار کمبود وقت و هزینه برای پاکسازی محیط منزل و کار و سایر فضا ها، سبب شده اتس تا انتخاب همه، بی دردسرترین، کم هزینه ترین و بهترین روش برای پاکیزگی باشد. بنابراین روش شستن مبل در منزل تهران برای تمامی کاربری ها اعم از ورزشی و مسکونی و اداری و … انتخاب همگان است.

شستن مبل در منزل تهران

در این روش نیاز به انجام هیچگونه کاری از سوی شما نیست. تمام مراحل کار از صفر تا صد توسط پرسنل اعزامی واش مبل انجام می شود. تنها کاری که شما انجام می دهید ثبت سفارش و ثبت آدرس محل از طریق شماره های موجود در سایت است. تمامی انواع مبل ها از هر نوع و جنسی با هر الیافی را می توان با استفاده از این روش شستشو داد. بهترین مواد شوینده برای پاکیزگی مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد تا اوج تمیزی بعد از انجام کار حاصل شود.

مزایای خشکشویی مبل در منزل تهران با دستگاه

مبل شویی در منزل تهران به نسبت سایر روش ها همچون انتقال مبلمان به قالیشویی و یا محیطی برای شستشو، دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. که این مزایا سبب شده اند تا این روش بیشتر مورد استقبال افراد باشد. توجه داشته باشید که این روش می تواند کم هزینه ترین، بهترین و با کیفیت ترین، اصولی ترین و سریعترین راه برای شستشو باشد. در ادامه به بررسی برخی از مزایای این روش می پردازیم.

 • تمیز شدن مبلمان در کمترین زمان ممکن
 • امکان استفاده از مبلمان چند ساعت بعد از شستشو
 • خشک شدن سریع با استفاده از دستگاه های مدرن
 • پرداخت هزینه کمتر
 • عدم نیاز به جابجایی مبلمان و یا جابجایی سایر اسباب خانه
 • آسیب نرسیدن به بافت و جنس مبل
 • عدم پرداخت هزینه برای حمل و نقل
 • امکان انجام سفارش در روز ثبت سفارش توسط شما
 • امکان تعیین وقت برای مراجعه پرسنل
 • لکه برداری دقیق
 • استفاده از مواد نانو و شوینده های قوی
 • شستشوی عمیق بافت مبل جهت پاکیزگی بافت های عمقی
 • و …

مراحل انجام کار

مرکز مبل شویی در تهران با دستگاه واش مبل پذیرای تمام سفارشات شما از جمله مبلف موکت، خوشخواب و فرش شویی در منزل با دستگاه در تهران در طول شبانه روز می باشد. شاید برای عزیزانی که تا کنون تجربه استفاده از این روش را نداشته اند، سوالاتی در رابطه با نحوه انجام خشکشویی مبل در منزل تهران وجود داشته باشد. در همین رابطه در این بخش به بررسی مراحل انجام کار شستن مبل با دستگاه در خانه می پردازیم.

اولین مرحله

در مرحله اول عزیزان با شماره تماس مرکز مبل شویی در منزل تهران ارتباط برقرار می کنند و یا از طریق سایت واش مبل نسبت به ثبت سفارش آنلاین اقدام می کنند. بعد از دریافت سفارش از سوی شما، پرسنلی متخصص با دستگاه های مدرن و پیشرفته به همراه انواع مواد شوینده به محل شما اعزام می شوند.

مرحله دوم

پس از حضور متخصصین ما، با بررسی جنس و الیاف مبل و همچنین شناسایی نوع آلودگی موجود بر روی مبل، نسبت به انتخاب ماده شوینده مناسب برای از بین بردن آلودگی اقدام می شود. در ادامه برای پاکیزگی بیشتر، در ابتدا سطح مبل جارو کشیده می شود تا از هر نوع گرد و خاک پاک شود.

شستشوی مبل در منزل تهران

سومین مرحله

پس از انجام مراحل بالا، بدون نیاز به هیچگونه جابجایی مبل و سایر وسایل، عملیات شستشو با استفاده از دستگاه های شوینده صورت می گیرد. شستشوی با دقت و عمیق تا حاصل شدن پاکیزگی تمام قسمت های رویی و زیرین مبل، ادامه دار خواهد بود. دقت داشته باشید که عملیات شستشوی مبل در خانه با دستگاه در تهران در هر بخشی تا زمانی که تمام آلودگی ها در قسمت های آشکار و پنهان رفع نشود، ادامه خواهد داشت.

آخرین مرحله

مرحله آخر شامل خشک کردن مبل می باشد. بعد از شستشو نوبت به خشک کردن مبل می رسد. توجه داشته باشید که خیس ماندن مبل می تواند سبب کثیف شدن مجدد آن شود. بنابراین برای جلوگیری از این مورد و همچنین برای فراهم شدن امکان استفاده از مبل در کمترین ساعت، عملیات خشک کردن آن با استفاده از دستگاه های موجود صورت می گیرد. به همین راحتی و بدون هیچگونه دردسری مبل های شما به اوج پاکیزگی می رسند. این مرحله در تمامی خدمات همچون خشکشویی خوشخواب در منزل در تهران و … نیز مشترک می باشد. تا عملیات خشک کردن به صورت کامل انجام شود.

قیمت مبل شویی در محل تهران

مبل شویی در منزل با دستگاه در تهران با قیمت ارزان و استفاده از مواد شوینده قوی برای انواع مبلمان انجام می گیرد. نوع مبل و یا چند نفره بودن آن هیچ فرقی برای متخصصین ما ندارد. چرا که تخصص لازم برای انجام شستشو برای انواع مبل را دارند. تنها برخی موارد در تعیین قیمت شستن مبل در منزل تهران تاثیر گذار خواهند بود. که می تواند تفاوت های قیمتی با سایر مبل ها داشته باشد. توجه داشته باشید که قیمت های اعلام شده توسط واش مبل طبق نظر اتحادیه قالیشویان تهران می باشد و هیچ گونه قیمت گذاری نامناسبی برای انجام خدمات صورت نمی گیرد.

مبل شویی در خانه در تهران

مبل شویی ارزان در تهران عنوان برخی از شرکت های غیر معتبر در پایتخت می باشد که بدون داشتن تخصص نسبت به ارائه خدمات فعالیت می کنند و مواد و دستگاه های بی کیفیتی را استفاده می کنند. ارائه خدمات از این افراد می تواند سبب بروز آسیب به مبلمان شما شود. در ضمن با توجه به اینکه شرکت های غیر معتبری هستند نمی توانید عدم رضایت خود یا جبران خسارت وارد شده به مبل را از هیچ مرکزی پیگیری نمایید. بنابراین در انتخاب شرکت مبل شویی در تهران با دستگاه دقت کنید.

موارد موثر در تعیین نرخ

تعیین نرخ مبل شویی با دستگاه در خانه تهران می تواند متاثر از موارد مختلفی باشد. شرکت واش مبل همواره کوشیده است تا قیمت های مناسبی برای ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشد. کیفیت بالای انجام کار در کنار استفاده از دستگاه ها و مواد شوینده با کیفیت و همچنین قیمت های مناسب، سبب شده است تا مشتریان زیادی جذب این شرکت شوند. قیمت های مجموعه واش مبل در مقایسه با کیفیت و نوع خدمات بسیار مناسب هسند به طوری که رضایت همواره مشتریان را به دنبال داشته است. در ادامه به بررسی عوامل موثر در تعیین نرخ می پردازیم.

 • چند نفره بودن مبل
 • نوع و جنس مبل
 • تعداد بالشت های مبل
 • تعداد کوسن های مبلمان
 • نوع مواد شوینده بکار گرفته شده
 • تشک های دوبل و یا تکی
 • و …

واش مبل به عنوان مرکز مبل شویی در منزل تهران با دستگاه و قیمت مناسب شناخته می شود. خدمات این شرکت در مقایسه با سایر مراکز فعال در این زمینه بسیار ویژه و منحصر بفرد می باشد. جهت مشاوره رایگان و یا اطلاع دقیق از قیمت های ما با شماره های داخل سایت در تماس باشید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

4 پاسخ به “مبل شویی در منزل تهران با دستگاه”

 1. سلام مبل شویی واش مبل بسیار سریع و در سطح بالایی کیفیت خدمات خودشون رو به من ارائه دادن و مبلمانم رو مثل روز اول تمیز کرد با شستشوی عالیشون. ممنونن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش، استعلام قیمت و مشاوره رایگان