واش مبل

شستشوی انواع مبل با دستگاه در محل

تماس شبانه روزی

53 16 383 0919

آدرس دفتر ما

تهران

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران

دسته بندی مقالات

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران
1326
آوریل 11, 2023
واش مبل

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران  یکی از خدمات اصلی و بسیار با کیفیت گروه واش مبل می باشد. که برای آسایش و راحتی بیشتر همشهریان خود ارائه شده است، تا از این طریق بتوان رضایت این عزیزان را به دست آورد. فرش به عنوان یکی از مهمترین اثاث موجود در خانه شناخته م شود، که تاثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون خانه دارد. به همین دلیل استفاده از فرش های زیبا و تمیز می تواند، زیبایی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. از نظر بهداشتی نیز به دلایل مختلف استفاده از فرش های تمیز و پاکیزه می تواند، تاثیری بر روی سلامت شما عزیزان داشته باشد.

به این دلیل شستن فرش و قالی می تواند برای همشهریان عزیز بسیار حائز اهمیت باشد. در این بین شستن فرش در منزل با دستگاه، می تواند در صرفه جویی هزینه و زمان شما بسیار موثر باشد. و از این طریق نیز می توانید بر مراحل شستشوی فرش خود نیز نظارت داشته باشید.

شستشوی فرش در منزل با دستگاه

وقتی که وارد یک خانه یا مکانی می شویم اولین چیزی که می تواند نظر ما را به خود جلب کند، پاکیزگی و تمیزی آنجا می باشد. به همین دلیل شستن فرش و قالی برای خانه بسیار مهم می باشد. زیرا از این طریق می توان به راحتی پاکیزگی را به خانه خود وارد کرد. البته امروزه نوع شستن قالی و فرش های می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی تمیزی و دوام فرش داشته باشد. به این خاطر شما عزیزانی که قصد شستن قالی خود را دارید با انتخاب یک روش شستشو و گروه خدماتی مناسب و معتبر می توانید، پاکیزگی و دوام عمر قالی خود را افزایش دهید.

شستن فرش در خانه با دستگاه در تهران

امروزه روش های مختلفی برای شستن انواع قالی وجود دارد که هر کدام از آنها از مزایا و معایبی برخوردار هستند. در این میان سشتن قالی در منزل با دستگاه به عنوان یک روش بسیار عالی شناخته می شود، که از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد. در این روش به خوبی انواع لکه ها روی قالی از بین برده می شود. همچنین این روش تاثیر بسیار زیادی بر روی عمر و دوام فرش شما خواهد گذاشت. به این خاطر شستن فرش در منزل با دستگاه امروزه به عنوان یکی از روش های پر کاربرد شناخته می شود، که اکثر افراد از آن استفاده می کنند.

شستن فرش در منزل با دستگاه در تهران

قالی و فرش به عنوان یکی از وسایل و اثاثیه زینتی در هر خانه شناخته می شود، که می تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی خانه داشته باشد. شما هنگام ورود به یک خانه اولین چیزی که مشاهده می کنید فرش می باشد، به این دلیل پاکیزگی و تمیزی فرش خانه شما بسیار مهم می باشد. به دلیل اینکه فرش در زیر پا قرار دارد و اهالی خانه روزمره بر روی ان راه می روند، ممکن است که آنها زود کثیف شوند. البته پهن کردن روفرشی و سایر لوازم می تواند یک مقدار از بروز آلودگی کم کند. اما بهترین راه برای پاکیزگی فرش های خانه شستشوی آن با دستگاه و مواد مرغوب می باشد.

فرش شویی در خانه با دستگاه تهران

در حال حاضر بهترین روش برای شستن قالی و فرش استفاده از دستگاه در منزل می باشد. در این روش اپراتور ها در مکان حضور پیدا می کنند و با دستگاه های مجهز و بروز به شستشوی فرش های می پردازند. که با این روش شما دیگر نیازی به جمع کردن فرش های خود ندارید، و می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. به این دلایل گروه خدماتی واش مبل با ارائه شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران  توانسته است، خدمات نوینی را به شما عزیزان ارائه کند.

شستوشوی فرش در منزل با دستگاه

یکی از خدمات ویژه گروه ما شستن فرش در خانه با دستگاه های بسیار مجهز و پیشرفته می باشد. امروزه به دلیل وجود مشغله ها و کمبود زمان شستوشوی قالی در خانه می تواند بسیار مهم به شمار برود. به همین دلیل ما سعی کردیم تا با ارائه این روش و استفاده از بهترین مواد شوینده رضایت مشتریان خود را به دست بیاوریم. در این روش با دستگاه های شوینده و مکش صنعتی تمام آلودگی و لکه های موجود بر روی فرش از بین خواهند رفت. و در زمانی بسیار کوتاه فرشی تمیز و زیبا را به شما تحویل خواهیم داد.

شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه

روش های مختلف شستشوی قالی و فرش

برای شستن قالی و فرش ها دو روش مختلف وجود دارد. که هر کدام از این روش ها روش خاصی برای خود دارند، و از مزایا و معایب مختلفی برخوردار هستند. که در ادامه سعی می کنیم به صورت کامل به بررسی آنها بپردازیم.

 • شستن فرش در خانه با دستگاه
 • شستن فرش در قالیشویی

شستن فرش در قالی شویی نیازمند هزینه زیاد و وقت زیادی می باشد. در این روش شما باید فرش های خانه خود را جمع کنید و در زمان طولانی به قالی شویی تحویل دهید. که در این مکان نیز بدون نظارت شما قالی ها شسته خواهد شد.

اما در روش شستن قالی در منزل با دستگاه شما بدون صرف هزینه اضافی و در زمان کوتاهی می توانید، با کیفیت بالایی به شستشوی قالی های خود در محل بپردازید.

مراحل شستوشوی قالی در خانه با دستگاه

همانطور که مبل شویی در خانه با دستگاه دارای مراحل خاصی از شستشو می باشد، برای شستن قالی و فرش های نیز در خانه باید از مراحل خاصی پیروی کرد. تا از این طریق بتوان با کیفیت و اصول خاصی پاکیزگی را برای انواع قالی به ارمغان آورد. به این خاطر ما سعی داریم تا برای اطلاعات شما در این بخش مراحل شستن فرش در خانه را به صورت کلی بررسی کنیم.

 1. در اولین قدم بعد از بازدید از قالی های شما، پرسنل ما با استفاده از جارو برقی های قوی به تمیز کردن رویه فرش می پردازند. تا هر گونه آشغال و تکه های مختلف وسایل روی فرش باقی نماند.
 2. در دومین مرحله شناسایی لکه های موجود بر روی قالی می باشد.
 3. در مرحله دیگر استفاده از مواد مناسب برای از بین بردن لکه های موجود بر روی قالی می باشد.
 4. بعد از این مراحل با استفاده از دستگاه پولیشر و مواد شوینده قوی و نانو به شستشوی قالی پرداخته می شود.
 5. بعد از پایان این مراحل و اطمینان از بین رفتن لکه ها چرک های روی قالی، با استفاده از دستگاه مکش صنعتی نسبت به خشک کردن قالی اقدام می شود.

خشکشویی فرش با دستگاه در خانه تهران

مزایای شستن فرش در خانه با دستگاه در تهران

شستن فرش در خانه با دستگاه از مزایا بسیار خوبی رخوردار است. به خصوص برای خانواده هایی که از مشغله کاری و زندگی بالایی برخوردار هستند این روش بسیار مناسب هستند. زیرا در این روش دیگر نیازی به جمع آوری اثاثیه منزل نیست. و در زمان کوتاهی می توان یک قالی پاکیزه و زیبا را به شما تحویل داد. که در ادامه نیز به صورت کامل به بررسی مزایا شستشوی قالی در منزل می پردازیم.

 • صرفه جویی در زمان
 • هزینه مناسب و صرفه جویی در پول
 • عدم نیاز به جمع آوری فرش و اثاثیه
 • حفظ بهداشت و پاکیزگی فرش
 • از بین بردن انواع لکه های فرش
 • افزایش زیبایی و طول عمر قالی

قیمت شستشوی فرش در منزل با دستگاه

قیمت شستوشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران شاید سوالی باشد که برای شما به وجود آمده باشد. باید بگوییم که این کار با ظرافت و اصول خاصی انجام می شود، و در این بین شما هزینه زیادی را برای صرف این خدمات خرج نمیکنید. به این صورت که برای شستن قالی در خانه با دستگاه برای هر متر 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است. که در کنار این قیمت مناسب خدمات با کیفیت و بسیار خوبی به شما ارائه خواهد شد.

شستن قالی در محل با دستگاه در تهران

عوامل موثر بر روی هزینه شستشوی فرش در تهران با دستگاه

البته در این باید بگوییم که مواردی هستند که در هزینه شستوشی فرش در محل با دستگاه می توانند تاثیر گذار باشند. به همین دلیل سعی می کنیم که در ادامه به صورت مختصر به بررسی و معرفی این موارد می پردازیم، تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

 • نوع و جنش فرش
 • ابعاد و اندازه قالی
 • میزان آلودگی و لکه های موجود روی فرش
 • استفاده از مواد مخصوص برای شستشو

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهرانیکی از مقالاتی می باشد که در این بخش به بررسی دقیق آن پرداختیم. همچنین در بخش های قبلی نیز به ارائه مقاله موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران پرداختیم، تا اطلاعات خوبی را نیز در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.

5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ به “شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران”

 1. بسیار افراد خوش سلیقه و خوش برخوردی هستید ممنونم ازتون، پیشنهاد میکنم کار با این تیم رو تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش، استعلام قیمت و مشاوره رایگان