واش مبل

شستشوی انواع مبل با دستگاه در محل

تماس شبانه روزی

53 16 383 0919

آدرس دفتر ما

تهران

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران

دسته بندی مقالات

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران
1461
ژانویه 25, 2023
واش مبل

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران یکی از خدمات بسیار خوب و مناسب گروه واش مبل می باشد. شستشو وسایل خانه بخصوص موکت ها می تواند برای بانوان و کد بانویان یک دغدغه بسیار جدی تلقی شود. زیرا باید برای این کار به جمع آوری وسایل خانه و جمع کردن موکت ها بپردازند. و این کار علاوه بر سختی هایی که دارد، بسیار وقت گیر می باشد. به همین دلیل بهترین روش برای موکت شویی در شهر تهران موکت شویی با دستگاه در خانه می باشد. زیرا با این روش شما می توانید بدون محدودیت و در زمان کوتاهی به شست و شوی موکت های خود بپردازید.

با موکت شویی در منزل با دستگاه دیگر شما نیازی به جابجایی اثاثیه منزل خود و صرف هزینه های اضافی ندارید. و می توانید به راحتی و با هزینه بسیار کمی به شستشوی با کیفیت موکت های خانه و مکان های دیگر نیز بپردازید. به این دلیل شما می توانید، با خیال راحت در هر منطقه ای از تهران با دستگاه های مجهز به شست و شوی موکت های خانه خود اقدام کنید.

شستشوی موکت در خانه تهران

امروزه موکت به عنوان یکی از کف پوش های رایج شناخته می شود. که افراد مختلف از آن در بخش های مختلف خانه و همچنین مکان هایی مانند ادارات، مدارس، مساجد، سالن ها و … استفاده می کنند. که دلیل این امر نیز سبک بودن موکت و همچنین هزینه کمتر آن نسبت به قالی و فرش می باشد. در این بین یکی از دلایلی که امروزه مردم بیشتر از موکت استفاده می کنند، شستشوی موکت می باشد. که می توانند در زمان کوتاهی و با استفاده از دستگاه های مخصوصی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

خشکشویی موکت در منزل تهران

به این دلیل گروه خدماتی واش مبل به ارائه موکت شویی در نقاط مختلف تهران پرداخته است. به این صورت که شما در غرب تهران تا شرق تهران می توانید با تماس با کارکنان ما به شستشوی موکت های خود در زمان کوتاهی بپردازید. البته باید توجه داشته باشید که برای انجام این کار ما از دستگاه های پیشرفته و بسیار خاصی استفاده می کنیم. که بدون آسیب زدن به بافت های موکت می تواند به صورت کامل تمامی چربی ها، و کثیفی های روی موکت را از بین ببرد. البته همچنین باید توجه داشت که این کار با هزینه مناسب و زمان کوتاهی انجام خواهد شد. تا شما دیگر نیاز به صرف هزینه زیاد و جابجایی اثاثیه خود نباشید.

شستن موکت با واش مبل

در شهر تهران موکت شویی های بسیار زیادی وجود دارند، که به ارائه خدمات مختلف می پردازند. اما در این بین گروه خدماتی واش مبل به عنوان یک شرکت مجهز و معتبر شناخته می شود. که سالیان متمادی مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. تا از این طریق بتواند موکت ها و مبلمان خانه تهرانیان عزیز را در زمان کوتاهی و با کیفیت بالایی شستشو نماید. در این میان ما توانستیم برای موکت شویی در خانه تهران از دستگاه های بسیار خاصی استفاده کنیم. تا از این طریق بدون آسیب دیدن به بافت های موکت تمام کثیفی های موجود بر روی آن را از بین ببریم.

شستن موکت در خانه تهران

البته باید توجه داشت که وجود دستگاه های مجهز و پیشرفته دلیل بر معروفیت ما نیست. بلکه وجود کارکنان مجرب و با تجربه ما باعث شده است، تا گروه واش مبل در سطح تهران و حومه به معروفیت شناخته شود. کارکنان این شرکت خدماتی با داشتن تجربه زیاد که در طول سالیان متمادی به دست آوردن، می توانند تمامی لکه ها و کثیفی های روی موکت ها را در زمان کوتاهی و با استفاده از مواد نانو از بین ببرند.

دستگاه و مواد شوینده شستن موکت در خانه

موکت دارای بافت متفاوتی نسبت به قالی و مبلمان هستند. به این دلیل شستشوی آن نیز بسیار متفاوت تر می باشد، و باید با اصول و قواعد خاصی این کار را انجام داد. برای این کار کارکنان ما از بهترین دستگاه شستشو، مکش و خشکشوی موکت استفاده می کنند. همچنین برای از بین برن انواع لکه ها و چربی های روی موکت از مواد شوینده نانو استفاده می شود. که استفاده از این مواد نانو باعث ماندگاری بیشتر الیافت موکت و همچنین دیر کثیف شدن آن خواهد شد.

مبل شویی در منزل تهران هم جزو خدمات اصلی مجموعه واش مبل است. بنابراین می توانید برای شستشوی مبلمان کامل منزل خود از خدمات واش مبل استفاده نمایید. در صورت تماس با ما می توانید شستن تمامی فرش ها، موکت ها، مبل ها و خوشخواب های خود را به ما بسپارید. تنها در طول چند ساعت می توانید پاکیزگی را به تمام قسمت های منزل خود بازگردانید.

مزایای موکت شویی در خانه با دستگاه

شستن قالی و موکت و انتقال آن به قالی شویی برا زنان خانه دار همواره مشکلاتی را به همراه دارد. زیرا آنها برای جمع کردن موکت باید اثاثیه موجود بر روی آن را جمع آوری کنند و هزینه زیادی را صرف کنند. همچنین در این روش زمان زیادی صرف خواهد شد و شاید به بافت موکت نیز آسیب جدی وارد شود.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه تهران

اما موکت شویی در منزل با دستگاه دارای مزایی می باشد. به این صورت که با شستشوی موکت با دستگاه در خانه می توانید در زمان کوتاهی موکت های کثیف خود را تمیز کنید. همچنین در این روش هزینه های به صورت چشمگیری کاهش خواهد یافت. در روش شستن موکت در منزل نیز شما دیگر نیازی به جابجایی اثاثیه خانه خود را ندارید. و می توانید بدون آسیب رساندن به بافت موکت تمیزی چشمگیری را به خانه خود وارد کنید.

 • شستن موکت در زمان مناسب و کمی
 • هزینه مناسب و مقرون به صرفه
 • جلوگیری از تا شدن و چروک موکت
 • عدم نیاز جابجایی وسایل و اثاثیه خانه
 • شستشوی عمیق و کامل موکت در حضور مشتری

موکت شویی با دستگاه در تهران

یکی از خدمات خاص شرکت مبل واش، ارائه خدمات به مشتریان خود در تمامی مناطق تهران می باشد. به این صورت که شما در تمامی نقاط شهر تهران می توانید با تماس با مبل واش از خدمات بی نظیر آنها در زمینه های مختلف همچون شستن خوشخواب، مبل، موکت و شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران و کرج بهره مند شوید. البته در این بین جدید ترین خدمت آنها موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران می باشد. که شما از این طریق می توانید به راحتی و در منزل به شستن موکت های خود اقدام، و هزینه بسیار مناسبی را صرف این کار بکنید.

موکت شویی در محل تهران با دستگاه

روش های مختلف موکت شویی در تهران

برای شستن و خشکشویی موکت در تهران روش های مختلفی وجود دارد. که هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و خصوصیات خاصی می باشند. به این خاطر برای آشنایی بیشتر شما با این روش ها به معرفی و بررسی آنها می پردازیم. تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شستشوی موکت در محل با پولیشر

یکی از روش های موکت شویی استفاده از دستگاه پولیشر می باشد. که از خصوصیات و مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد، و می توان با استفاده از آن در خانه بدون دردسر به شستشوی موکت های کثیف پرداخت. در این روش آب گرم به همراه مواد شوینده و لکه بر با استفاده از دستگاه برس قوی بر روی سطح موکت کشیده می شود. و از این طریق و با کف به دست آمده از شامپو تمام لکه ها و چربی های موجود در موکت از بین می روند.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه بخار شور

روش دیگر شستن موکت در شهر تهران، استفاده از دستگاه بخار شور می باشد. که این روش بسیار مرسوم و کاربردی نیست. زیرا با این روش می توان بیشتر برای ضد عفونی کردن سطوح مختلف استفاده کرد. به این صورت که با دستگاه بخار شور موکت نمی توان لایه های زیرین و داخلی موکت را به خوبی تمیز کرد. و همین امر باعث می شود تا اکثر افراد از این روش برای شستشوی خود استفاده نکنند.

موکت شویی در منزل تهران

شستشوی موکت در قالیشویی

یکی از روش های پر هزینه برای خشکشویی موکت بردن آن به قالی شویی می باشد. که این روش اصلا مناسب و مقرون به صرفه نیست. زیرا با این روش علاوه بر هزینه و صرف وقت زیاد، ممکن است بافت و چسب های پشت موکت دچار آسیب دیدگی شوند. البته مزیت این روش آب کشی کامل موکت می باشد، که تمامی نقاط ان شسته و تمیز می شود.

مراحل مختلف قبل ازموکت شویی با دستگاه در خانه

شستن موکت از مراحل و روش های مختلفی برخوردار می باشد. که با رعایت آن می توان بهتر و با کیفیت بیشتری چرک و کثیفی های روی آن را از بین برد. به همین دلیل دانستن این مراحل برای مشتریان واجب است. تا بتوانند بر روی کار کارکنان نظارت داشته باشند و از کیفیت کار آنها مطلع شوند.

شستن موکت اداری در محل تهران

بازدید از موکت و جارو کشیدن آن

برای اینکه بتوان موکت را به خوبی شستشو داد باید بتوان مواد اضافی مانند خاک، آشغال و .. را از روی آن برداشت. به این دلیل کارکنان ما قبل از شروع کار به صورت کامل و با استفاده از جارو مواد اضافی روی سطح موکت را پاک می کنند، تا در مراحل شستشوی آن دچار مشکل نشوند.

لکه گیری و آماده سازی برای شستشو موکت

در بعضی از مواقع لکه های از چربی و مواد دیگر بر روی مبل وجود دارند، که به راحتی پاک نمیشوند. به این خاطر کارکنان ما برای از بین بردن این لکه ها از مواد مخصوصی استفاده می کنند. تا از این طریق لکه های موجود بر روی موکت را به راحتی از بین ببرند و یک سطح تمیز را به مشتری تحویل دهند.

قیمت شستشوی موکت با دستگاه در محل در تهران

قیمت گذاری برای شستن موکت در خانه با دستگاه بر اساس نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. که در بعضی از مواقع شرکت های دیگر از این قیمت تصویب شده استفاده نمی کنند، و سعی بر گرفتن قیمت و هزینه بیشتری دارند. اما ما برای راحتی بیشتر مشتریان و رضایت آنها علاوه بر رعایت قیمت مصوب اتحادیه، به ارائه تخفیف های مناسبی نیز دست می زنیم. تا بتوانیم با ارائه یک کار بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه رضایت مشتریان خود را به دست بیاوریم.

خشکشویی موکت در تهران با دستگاه

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران یکی از مطالب بسیار مفید و کاربردی می باشد که در سایت مبل واش به ارائه آن پرداختیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات دقیقی را در رابطه با شستن موکت در خانه با استفاده از دستگاه های مخصوص در اختیار شما قرار دهیم.

3.6/5 - (5 امتیاز)

2 پاسخ به “موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران”

 1. سلام خسته نباشید، برای شستن موکت ۲۴ متری چقد میگیرید ؟ بعد با چه موادی موکت رو می شورید ؟

  • سلام وقت بخیر
   برای استعلام قیمت دقیق می تونید با شماره 53 16 383 0919 در تماس باشید. مواد استفاده شده بهترین مواد شوینده نانو هستن که با توجه به نوع آلودگی موکت و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش، استعلام قیمت و مشاوره رایگان